Ana Sayfa | Fotoğraf Galerisi | Üyelik Başvuru Formu | Site içi Arama | İletişim
 Duyurular
 
 
NLP Liderine “YILIN ADAMI” Ödülü
NLP Liderine “YILIN ADAMI” Ödülü

Mustafa Kılınç’a Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü
 
TÜSİAV (Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı) Başkanlığında, 60 Sivil Toplum örgütü Başkanının ortak ve görüşleri sonucu verilen 15. “YILIN ADAMLARI” ödülü NLP Lideri Mustafa Kılınç layık görüldü.
 
TÜSİAV Vakfının 1995 yılından günümüze kadar insanlığa, ülkesine, milletine, devletine çalıştığı kurum ve kuruluşa üstün hizmetlerde bulunan, işinde başarı gösteren kişi ve kuruluşlara Üstün Hizmet ve Başarı Ödülleri dağıtan Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı bu geleneksel uygulamasını 2010 yılında da devam ettirdi.
 
NLP Uzmanı Mustafa Kılınç TÜSİAV 2009 “Yılın Adamı” ve 2010 “Yılın Adamı” ödüllerini iki kez üst üste almayı başararak TÜSİAV tarihine geçti.
 
NLP Uzman Eğitimcisi, Siyasi Koç, Yazar ve NLP Uzmanları Dernek Başkanlığı yapan Mustafa Kılınç, Türkiye’de İlk kez “Siyasi Koçluk” “Başarı Koçluğu” ve Etkin Koçluk modelini Türkiye’de başlatan kişi olarak da biliniyor.

 
NLP UZMANLARI DERNEĞİ      |      "GELECEĞİMİZİ YAŞAM KOŞULLARI DEĞİL, VERDİĞİMİZ KARARLAR BELİRLER."
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2009

Web Tasarım Ankara