Ana Sayfa | Fotoğraf Galerisi | Üyelik Başvuru Formu | Site içi Arama | İletişim
 Duyurular
 
 
“2” Saatlik NLP Sertifikaları
“2” Saatlik NLP Sertifikaları

Ülkemizde özellikle son altı aylık süreçte “NLP Uzmanları Derneği” olarak aldığımız şikayeti sizlerle paylaşmak ve bilgilendirmek istiyorum.
Bazı kişilerin NLP Uzmanı olmadığı halde kendilerini “Gerçek” NLP Uzmanıymış gibi göstererek üniversite ve kurumlarda çok cazip rakamlarla konferans düzenledikleri görülmektedir.
Gerçekten “NLP Uzmanı” olma sürecindeki eğitimleri tamamlamamış, NLP standartlarından yoksun sadece ve sadece çıkar amaçlı kişilerin, düzenledikleri “2” saatlik konferanslara birde “NLP Sertifikası” düzenlemeleri insanı şaşırtıyor.

2 Saatlik Konferans ve Seminere NLP Sertifikası verilemez
Bilmenizi isterim ki;
NLP sertifikasına sahip olmak, NLP bilimini yaşamınızla bütünleştirmek, kullanmak diğer insanların kullanmasında yardımcı olmak fark yaratmak harika bir şey. Bunu tüm kalbimle destekliyorum. Ancak;

DOĞRU UZMAN, DOĞRU YER
Doğru uzmanı ve doğru merkezi bulduğunuzda hedeflerinize ulaşırsınız. Aksi halde sadece “NLP Sertifikası” almak için 2 saatlik gerçek olmayan uzmandan alacağınız sertifikanın gazete kağıdından farkı yoktur.

2 SAATTE VERİLEN NLP SERTİFİKASI = GAZETE KAĞIDI
Kişisel Gelişim ve Değişiminize yapacağınız yatırımlara dikkat etmenizi eğitim ve koçluk alacağınız uzmanı NLP Uzmanları Derneğinden ya da kendi yöntemlerinize göre mutlaka ve mutlaka araştırmanızı öneririm.

TUTKULARINIZIN SÖNMEMESİNE DİKKAT EDİN
Hedeflerinizi gerçekleştirmek içinizdeki NLP Sertifikasına sahip olma tutkunuzun hazza dönüşmesi İçin doğru uzmanı ve doğru merkezi seçin. NLP standart eğitim programlarında NLP ile Diploma (12 saatlik) – NLP ile Practitioner eğitimleri ise en az (70+50) = 120 saatlik Teori+Teknik programı kapsar.

“İNSAN DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR GÜÇLÜ, İNANDIĞI KADAR DEĞERLİDİR.”

Şimdide alacağınız kararların, yaptığınız uygulamaların geleceğinizi şekillendireceğinden emin olabilirsiniz.

Güç, başarı ve sevgilerimle.

MUSTAFA KILINÇ

 
NLP UZMANLARI DERNEĞİ      |      "GELECEĞİMİZİ YAŞAM KOŞULLARI DEĞİL, VERDİĞİMİZ KARARLAR BELİRLER."
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2009

Web Tasarım Ankara