Ana Sayfa | Fotoğraf Galerisi | Üyelik Başvuru Formu | Site içi Arama | İletişim
 Duyurular
 
 
Türkiye'de Bir İlk Sınav Heyecanına/Özgüven Sorununa Çözüm SARMAL KOÇLUK MODELİ
Türkiye'de Bir İlk Sınav Heyecanına/Özgüven Sorununa Çözüm SARMAL KOÇLUK MODELİ

TÜRKİYE’DE BİR İLK
SINAV HEYECANINA/ÖZGÜVEN SORUNUNA ÇÖZÜM
‘SARMAL KOÇLUK MODELİ’

NLP Lideri Mustafa Kılınç ile
‘Sınav Heyecanına ve Özgüven Sorunlarına Çözüm Sunan Sarmal Koçluk Modeli’ programı; kaderimizi şekillendiren sınavlar yaklaşırken heyecanınız en üst düzeye mi çıktı? Ya kazanamazsam, ya karıştırırsam, istediğim bölüme giremezsem mi demeye başladınız? Her geçen gün Ne yapacağım korkusuyla kendinize olan güven ve inancınızın zayıflamaya başladığını mı hissediyorsunuz? Merak etmeyin. Yalnız değilsiniz. Sizin konumunuzda olan binlerce kişi var. Başarınız üzerinde önemli bir etkiye sahip olan sınav heyecanlarına ve özgüven sorunlarına karşı ‘Sarmal Koçluk Modeli’ uygulayan Türkiye’nin İlk ve Tek NLP Uzman Eğitimcisi – Siyasi Koç – Yazar ve NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa Kılınç ile çözüme yönelik programı uygulamaya başladı.

NLPDAP ‘SARMAL KOÇLUK MODELİ’ PROGRAMININ AMACI NE?
Mustafa Kılınç’a göre Başarısızlık yoktur. Sadece Geri Bildirim vardır. Bilgi tek başına yeterli olmuyor. Ne kadar bildiğinizin bir önemi yok. Önemli olan sınav yolculuğunda inanç+tutku+güven ve sakinlik duygularıyla bütünleşmektir.

SINAVLARDA BAŞARILI OLMANIZI ENGELLEYEN FAKTÖRLER
NLP Duyusal Algı Programlama Danışmanlık ve Eğitim merkezi olarak; yaptığımız “Başarı Koçluğu” çalışmaları ve çeşitli araştırmalarımızın sonucunda “BAŞARISIZLIĞI GARANTİ EDEN” unsurları şöyle sıralamak mümkün.

1. Sınav heyecanı
2. Dikkat eksikliği
3. Sınav kaygıları
4. Ders çalışma isteksizliği
5. Odaklanma ve konsantrasyon
6. Özgüven
7. Endişe ve kaygı
8. Korku
9. Denetimsiz stres yorgunluğu
10. Başarılı olma BASKI’sı
11. Unutkanlık
12. İçsel ve dışsal dünyada çatışma
13. Sorumsuzluk
14. Bilgisayar ve TV bağımlıları
15. Aile içi iletişim kopukluğu yaşayanlar
16. Sosyal Fobikler
17. Kararsızlık çekenler
18. Kızgınlık ve Öfke Kontrolsüzlüğü yaşayanlar
19. Kıskanç olanlar
20. Başarılı olmaktan korkanlar

‘SARMAL KOÇLUK MODELİ’ PROGRAMI NELER KAZANDIRIYOR?
Sarmal Koçluk, Öğrencilerimizin sadece sınavlarda başarılı olması için hazırlanmış bir program değildir. Önemli olan nokta yaşamın her alanında (İş, Sosyal Hayat, Finans, Özel, Kariyer) başarılı ve dengeli olmaktır.

Başarının Hazzını yaşamak yerine Mazeretlerin Haklılığını tercih ederler, diyen Mustafa Kılınç, Sınav Heyecanı yaşayan öğrencilerle ilgili olarak basit ancak etkili yöntemleri ve sınav heyecanına son veren ‘SARMAL KOÇLUK MODELİ’ni uygulamaya başladı.

PROGRAM İŞLEYİŞİ: ‘Sarmal Koçluk Modeli’ uygulaması Bire bir Kişiye Özel ‘VIP’ olarak ya da Gruplar halinde yapılabilir. İşleyiş mevcut duruma göre tasarlanır.

KAYIT: Programa Kayıt için ‘NLPDAP’ Eğitim Merkezinden Sevda Hanım ile görüşme yapılması ile “Asıl Kayıt” yapılacaktır.
Sadece Telefon ve E-mail yoluyla kayıt işlemi yapılmayacaktır.

NLP Lideri Mustafa Kılınç ile ‘Sarmal Koçluk Modeli’ eğitim programıyla ilgili detaylı bilgi almak için, www.nlpdap.com (0312) 428 89 89 nolu telefondan Sevda Hanımdan Bilgi alabilirsiniz.

NLPDAP; Dünyaya açılan Güç, Başarı ve Sevgi Merkezi

 
NLP UZMANLARI DERNEĞİ      |      "GELECEĞİMİZİ YAŞAM KOŞULLARI DEĞİL, VERDİĞİMİZ KARARLAR BELİRLER."
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2009

Web Tasarım Ankara