Ana Sayfa | Fotoğraf Galerisi | Üyelik Başvuru Formu | Site içi Arama | İletişim
 Duyurular
 
 
2015 ANAHTAR YILI
2015 ANAHTAR YILI

NLP Lideri Mustafa Kılınç “20105 yılının “Anahtar Yılı” olduğunu açıkladı. Dünya NLP Uzman Eğitimcileri arasında yer alan ilk ve tek Türk olma özelliğini koruyan Kılınç; 

2015 yılının Dünya’da “Anahtar” yıl olduğunu söyledi. NLP Lideri Mustafa Kılınç; Bu yılda kişiler ve kurumlar için yeni fırsatların farkındalık ve gelişimlerin olacağı yeni anahtarların sunulacağının altını çizdi.

“SİZİN İÇİNDE BİR ANAHTAR VAR”

Yeryüzündeki her birey için eşsiz ve sadece kendine özel anahtarlar vardır. Her birey eşsiz ve sadece kendine özel anahtarlar vardır. Her birey eşsiz ve kendine özgüdür. Bu nedenle herkes kendi biricik Dünya modelinde yaşar. Bu modelin içinde kaybolmak ve modelin dışına çıkmak sizin elinizdeki “Anahtar” da saklıdır.

“SEÇİM SİZİN HİÇBİR ŞEY İÇİN VAKİT GEÇMEMEŞTİR”

İnsanlar doğum günlerinin ve bir senenin bitmesi için hiçbir şeyi yapmak zorunda değillerdir. Zaman kendi çizgisinde akmaya devam edecektir.

“SİZ ANAHTAR OLUN”

“2015” için tüm hazırlıklarınızı kendi içinizde yapın. Karar verin ve kendi içinizde ayağa kalkın.

-Ne istediğinizi bilin.

-Eyleme geçin.

-Duyusal keskinliğe sahip olun.

-Esnek olun.

Kişiler yaşam yolculuğunda istekleriyle çıktılarının bütünleşmesini istiyorsa bu anahtarı kullanmak durumundadır.

“2015” DE KENDİ İÇİNİZDE AYAĞA KALKIN

Şimdi mazeretlerin haklılığını bırakın. Başarının hazzıyla bütünleşmek için kendi yaşam anahtarınızı elinize alın. Bu hayat sizin.

ŞİMDİ

“YAPIN O ZAMAN”

 
NLP UZMANLARI DERNEĞİ      |      "GELECEĞİMİZİ YAŞAM KOŞULLARI DEĞİL, VERDİĞİMİZ KARARLAR BELİRLER."
İşbu Sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, basılıp çoğaltılamaz. © 2009

Web Tasarım Ankara